Greitai, kokybiškai ir nebrangiai - profesionalus kompiuterių meistras SAULIUS


telefonas 8 601 66755
el. pastas saulius@kreipkis.lt
skype kompiuteriu.meistras.SAULIUS
facebook kompiuteriu.meistras.SAULIUS
tinklalapis www.kreipkis.lt


Kompiuteris - neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Jo darbo kokybė ir našumas tiesiogiai įtakoja. Patikimas kompiuterio darbas šiais laikais jau ne prabanga, bet būtinybė. Kaip ir kievienam prietaisui taip ir Jūsų kompiuteriui būtina kartais atlikti profilaktinį patikrinimą norint ateityje išvengti darbo sutrikimų, duomenų praradimo ir kitų nemalonumų.

kreipkis.lt - geriausias pasirinkimas Jūsų kompiuteriui!
Jeigu Jūsų kompiuteris jau sugedo arba pradėjo gesti - ne bėda. Jį profesionaliai ir nebrangiai suremontuosiu bei optimizuosiu, kad jis dirbs ilgai ir gerai. Jums beliks tik mėgautis jo teikiamais privalumais. Jūsų kompiuteris nusipelnė būti prižiūrėtas ir suremontuotas kokybiškai.

Kompiuterio profilaktika – stabili ir patikima sistema.
Vienas dažniausiai pasitaikančių sutrikimų dirbant kompiuteriu – darbo sulėtėjimas. Ką tik sutvarkytas kompiuteris veikia puikiai, tačiau po tam tikro laiko pastebimi darbo sutrikimai (programų neveiksnumas, sistemos lūžiai ar tiesiog didelis sulėtėjimas). Kodėl taip nutinka? Atsakymas paprastas - ar Jūs vairuotumėte techniškai netvarkingą automobilį? Greičiausiai ne. Tas pats ir su kompiuteriu. Kaip ir kiekvienai investicijai, taip ir Jūsų kompiuteriui reikia profilaktinės priežiūros.

Pagrindinės priežastys dėl kurių Jūsų kompiuterio našumas gali būti sumažėjas yra susikaupę laikini failai ir kitos operacinės sistemos šiukšlės, įvairios nepageidaujamos programėlės, kurios susikaupia dažnam interneto naudotojui. Kada paskutinį kartą Jūsų kompiuteriui buvo atliktas nuodugnus valymas? Jeigu jau praėjo daugiau nei metai, reiškia atėjo laikas kompiuterio profilaktinei apžiūrai.

Kada paskutinį kartą Jūsų kompiuteriui buvo atlikta profilaktika?
O kada paskutinį kartą Jūsų kompiuteriui buvo atlikta profilaktika? Visų pirma, iš kompiuterio reikia pašalinti dulkes. Dažnai jau po metų eksploatacijos kompiuteryje prisirenka nemažai dulkių, kurios pradeda trikdyti darbą. Dėl dulkių suprastėja kompiuterio aušinimo kokybė, todėl jis gali perkaisti, skleisti nepageidaujamus triukšmus. Susikaupus didesniam dulkių kiekiui, kompiuteris vis dažniau „užlūžta“, o galiausiai – ir visai nebeįsijungia. Dėl perkaitimo galite prarasti Jums svarbius duomenis. Kartu gali nepataisomai sugesti ir ne vienas svarbus kompiuterio komponentas. Kad taip neatsitiktų - būtina profilaktiškai valyti dulkes. Dulkės ypač kenkia nešiojamiesiems kompiuteriams, kuriuose jos itin greitai kaupiasi, o dėl mažo korpuso konstrukcijos dvigubai didesnė tikimybė perkaitinti nepataisomai.

Ar Jūsų kompiuteriui daugiau nei 2 metai?
Jeigu Jūsų kompiuteriui yra daugiau nei 2 metai - labai tikėtina, kad ne tik dulkės jam kenkia, bet ir bendras sistemos našumas sumažėjas 40 – 50 %, o kartais net 70 %. Kompiuterių profilaktika tai paslauga skirta atkurti maksimalų Jūsų kompiuterio našumą ir užtikrinti patikimą ir kokybišką veikimą. Atskirai patikrinsiu kiekvieną Jūsų kompiuterio komponentą, išvalysiu dulkes, atliksiu operacinės sistemos diagnostiką ir ištaisysiu jos klaidas. Taip pat patikrinsiu ir išvalysiu sistemą nuo laikinų failų, nepageidaujamų įvairių slapukų, virusų ir kitų kenkėjiškų programų. Išvalysiu nereikalingas programas, įdiegsiu saugumo atnaujinimus ir atliksiu kitus reikalingus darbus.» kaip mano darbą įvertino klientai...

» kiek kainuoja paslauga...

» grįžtį į pagrindinų puslapį...