Greitai, kokybiškai ir nebrangiai -
profesionalus kompiuterių meistras SAULIUS


telefonas 8 601 66755
el. pastas saulius@kreipkis.lt
skype kompiuteriu.meistras.SAULIUS
facebook kompiuteriu.meistras.SAULIUS
tinklalapis www.kreipkis.lt

Profesionali kompiuterių priežiūros paslauga smulkiam ir vidutiniam verslui

Nesvarbu ar smulkus ar vidutinis Jūsų verslas. Jis privalo dirbti tokiomis pačiomis technologijomis, kaip ir didžiosios kompanijos tik mažesniame mastelyje..

Kodėl reikalinga kompiuterių priežiūra?
Kompiuteriai nėra tokie tobuli, kad galėtų negesti ir nekelti problemų. Bet jie privalo visa laiką dirbti be priekaištų, ar ne taip? Tiesa yra ta, kad Jūsų kompiuteris ir kompiuterinis tinklas (informacinės sistemos) tai yra daugybė komplikuotų įrenginių ir programinės įrangos, kurie sąveikauja tarpusavyje, atlikdami milijonus skaičiavimų ir operacijų, sujungti daugybe laidų, pastoviai atakuojami įvairių virusų, "šiukšlių" bei kompiuterių naudotojų. Dėl šių bei daugelio kitų faktorių (daugiausiai žmogiškų), jūsų kompiuteriams ir kompiuterinėms sistemoms būtina priežiūra, kad išvengtumėte didelių problemų ir palaikytumėt optimalų veikimą.

Praktika rodo, kad kompiuterių priežiūra - efektyvesnė
Sisteminga kompiuterių priežiūra smulkiam ir vidutiniam verslui gana ilgą laiką nebuvo norma vien tik dėl to, kad dauguma nežinojo, jog tai efektyvu ir būtina. Dar ir dabar dauguma smulkaus ir vidutinio verslo įmonių tiki, jog jiems pakanka tik šiek tiek nusimanančio kompiuteristo, kuris tik "pakrapšto" neveikiantį kompiuterį, vietoj to, kad aktyviai veiktų, norėdamas užkirsti kelią problemoms atsirasti. Jie mano, kad kompiuteriui reikalingas tik "remontas", kai jis nustoja veikti. Deja tai klaidinga nuomonė. Praktika rodo, kad reguliari priežiūra yra gerokai efektyvesnė. Ne taip kaip dauguma konkurentų, aš galiu teikti reguliarią priežiūrą Jūsų kompiuteriams ir kompiuterinėms sistemoms.

Kaip aš tai darau?
Mano tikslas yra teikti profesionalias paslaugas, kurios paremtos didžiųjų įmonių praktika, bet pritaikytos smulkiam ir vidutiniam verslui. Aš rūpinuosi ne tik Jūsų kompiuterių remontu, bet ir jūsų įmonės tikslais ir galimybėmis prisidėti prie jų siekimo, naudojant šiuolaikines technologijas. Kadangi mano prioritetas yra ilgalaikis, patikimas ir pelningas Jūsų darbas, galite jaustis ramiai - aš Jums rekomenduosiu tiktai patikrintus komponentus ir įrangą, padėsiančią pasiekti šiuos tikslus. Aš niekuomet nerekomenduojame "naujausių" ar "madingiausių" sprendimų, negalėdamas garantuoti stabilaus jūsų darbo.

Pradėti dirbti su manimi greita ir paprasta:
Pirmiausia susitinkame, susėdame ir aptariame jūsų specifinius verslo tikslus, prie kurių galėčiau prisidėti aš;
Pateikiu rekomendacijas, atsižvelgdamas į Jūsų tikslus, galimybes ir turimas technologijas;
Aš nuosekliai įdiegiu šias rekomendacijas pagal Jūsų biudžetą ir pageidaujamą terminą;
Ir svarbiausia, aš reguliariai prižiūriu visą Jūsų kompiuterinę sistemą, aktyviai reaguodamas į technologijų bei Jūsų įmonės pokyčius.

Mano klientams teikiamų kompleksinių sprendimų - paslaugų apžvalga
Kompiuterinių sistemų projektavimas, diegimas bei optimizavimas;
Reguliari kompiuterinių sistemų priežiūra;
Reikalingos kompiuterinės ir programinės įrangos tiekimas;
Darbuotojų mokymai Jūsų įmonėje;
Elektroninio pašto sistemos;
Atsarginės duomenų kopijos ir konfidencialios informacijos apsauga;
Antivirusinės, "antispam", "antispyware" sistemas;
Nemokamą pagalbą telefonu, el. paštu, internetu;
Konsultacijas Jūsų verslui svarbiais klausimais.

» Mano paslaugomis besinaudojančių klientų atsiliepimai atsiliepimai...

Jūsų verslas nelauks - Jums reikia teisingų technologinių sprendimų ir reikia dabar!